loader image

Правильно Грати Crazy Monkey

Для гри є п’ять котушок, у кожній з яких розташовані по три комірки. Це стандартний формат барабанів, який і сьогодні використовує більшість девелоперів і також є в слоті Zeus. На полі розташовані дев’ять ліній для складання призових комбінацій.

У будь-якому слоті особливий інтерес для гемблерів представляють теоретичний рівень повернення і волатильність гри. Однак розробник не надає офіційних даних щодо цих двох важливих показників. Якщо ж виходити з інформації, яка представлена у відкритих джерелах, RTP слота становить 95%, а волатильність зафіксована на низькому рівні. Безумовно, 95% – досить низьке значення, особливо з урахуванням того, що середньоринковий рівень RTP сьогодні представлений у діапазоні 96-96,5%. Водночас низький рівень волатильності свідчить про те, що гемблери можуть розраховувати на часті, але досить низькі виплати. Розробник зберіг знайомий дизайн і не став додавати до гри сучасні графічні елементи або анімацію.

казино крейзі манки

На ігровому полі гравець отримує доступ до всіх виграшних коефіцієнтів. Кнопки, що запускають барабан, вказують на кількість використаних ліній та величину парі. Слоти мавпочки вирізняються підходом до бонусної гри.

Дизайн на простій стороні, з яскравими кольорами, просто ескізними іконками і досить базовою анімацією. Звичайно ж, є і трава, і непарна квітка, що виривається з боку екрану. Більш того, під котушками з’являється Мавпа, усміхнена, закочує очі і махає бананом.

Він може замінити всі інші символи (крім мавпи) для формування виграшних комбінацій. Якщо ви натиснете на п’ять таких символів на активній платіжній лінії, ви отримаєте 2000. П’ять божевільних іконок мавпи, тим часом, платять 5000 за п’ять і 1000 за чотири.

Цей слот викликав посмішку і одразу став називатися серед російськомовних користувачів «Мавпочки» або «Мавпи». Перша з них Crazy Monkey Bonus відкриється, якщо при обертанні барабанів випаде від трьох зображень мавпочки. В цьому режимі варто буде тягнути за мотузки, обираючи їх черговість. Якщо пощастить, то відкриється найприбутковіший режим гри – Super Bonus Game. Тут все доволі просто, варто обирати один з квадратів.

Чи Є Мобільна Версія В Автоматі Крейзі Манкі?

Налаштування параметрів у Crazy Monkey здійснюється за допомогою клавіш керування. Панель містить кнопки запуску барабанів, вибору активних ліній, зміни розміру ставки, увімкнення режиму автоігри. Але на обовязки мами роль жінки не закінчується. Вона може бути люблячою дружиною, турботливою дочкою, ідеальної невісткою, чудовою господинею, досвідченим фахівцем. Все, що необхідно зробити – правильно вказати, за який саме.

Перед гравцем з’явиться 5 карт, одна з яких буде відкритою. Гра полягає в тому, щоб обрати серед закритих карт потрібну, розмір якої перевищує розмір відкритої – в такому разі виграш збільшиться. Ви можете корегувати кількість активних ліній за допомогою кнопок, що розташовані внизу екрану. Для тих, хто кожного разу не хоче натискати на кнопку, яка крутить барабан, є режим автоматичної гри. Автомат Крейзі Мавпи – одна з перших розробок від Іграсофт в жанрі гральних автоматів.

Геймплей Ігрового Автомата Loopy Monkey

При правильному виборі мавпа отримає банан і винагородить гравця хорошим призом. Якщо впаде ковадло і вдарить по голові мавпу, бонусний розіграш зупиниться. Той гравець, хто вдало зможе смикнути за все 5 мотузок, потрапить до другого раунду.

Crazy Monkey Крейзі Манкі

Головна задача учасника гри полягає у зборі ігрових символів у певні комбінації, за що він отримує оплату відповідно до таблиці виграшів. Ігровий автомат Crazy Monkey (Крейзі Манкі, Божевільна мавпа) запрошує вас в джунглі! Грайте безкоштовно і на гроші в Crazy Monkey на сайті… Щоб грати на гроші, вам потрібно попередньо зареєструватися, увійти в обліковий запис і поповнити баланс. Зароблені рублі можна виводити зручним способом в… Після вдалих спинів гравець може скористатися грою на шанси – вона активується спеціальною кнопкою за бажанням.

Після цього ви або отримуєте приз, або на мавпочку падає щось важке і гра закінчуються. Як зможете перебрати усі мотузки, відкривається супер-гра. Crazy Monkey – один з небагатьох слотів, де є стільки локацій з різними бонусами і призами. [newline]На першому рівні ви побачите 5 мотузок на фоні тропічних джунглів. Щоб грати і отримувати бонуси, потрібно потягнути за кожну з них.

Їй може впасти зв’язування бананів або важкий предмет. При успішному проходженні першого етапу запускається супер гра. Тільки в одному з них знаходитиметься грошова винагорода. Після повної зупинки барабанів в автоматі Крейзі Манкі, гравцеві буде показано всі лінії, лінк які принесли йому виграш. Зверніть увагу, що в ігровому автоматі Crazy Monkey є відразу два варіанти бонусних ігор і пропонується можливість грати на подвоєння свого виграшу. Інтерфейс слота Крейзі Манкі створений за класичним «ігрософтовскому» зразком.

Artículos Recientes

Sedes
PerúPerú EspañaEspaña